Wprowadzenie

Hej, już od dłuższego czasu chodziła za mną myśl o założeniu bloga związanego z tematyką zdrowego odżywiania, gotowania, ogólnie funkcjonowania! Wiem, że teraz zaczyna powstawać pełno podobnych stronek, ale mam nadzieję, że trochę niektórym pomogę jeżeli chodzi o zmiany nawyków, motywacje itp.  

Od września będę studiować dietetykę ( i cieszę się z tego bardzo, hihi :D). Mam już trochę wiedzy jeżeli chodzi o zdrowe odżywianie, witaminki, ćwiczenia, ale nadal poznaje tajniki zdrowotności, bo interesuję się tym od około 2 lat.Wiem, że są i tacy z dłuższym stażem, ale wyszło jak wyszło. Mam nadzieję, że dzięki studiom, będę mogła przekazywać Wam jeszcze więcej, jeszcze lepszej, sprawdzonej wiedzy.

Co będzie można zobaczyć na blogu? Przede wszystkim sporo przepisów: co na śniadanie, obiad, kolacje, przekąske. Ponad to będą wskazówki i porady: jak postępować i jak się zmotywować do zmiany nawyków. Polecę Wam ćwiczenia na daną partię ciała, udostępnię filmiki.


Póki co, blog nie zachwyca wyglądem, ale będę nad nim pracowała i go udoskonalała.
Jeżeli już teraz chcesz coś wiedzieć, przeczytać artykuł, zaczerpnąć pomysłu na zdrowy posiłek, napisz w komentarzu, a napiszę o tym notkę.

Bye :)


Komentarze

  1. Gratuluję dostania się na wymarzony kierunek, gdzie będziesz studiowała?

    OdpowiedzUsuń
  2. Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty